21.02.2022
Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay'a İade-i Ziyarette Bulundu.

​Ziyarette Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren Erzurum Orman Spor Kulübü çalışmalarına değinen Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, kulübümüz bünyesinde şuanda faal halde kayak branşında yapılan çalışmalar ile kayak eğitimi verilen başta şehit ve gazi çocukları olmak üzere talep eden tüm çocuklara kayak yapma imkanı sunmak, kişisel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak, doğayla ve sportif faaliyetlerle buluşturarak onlara doğa sevgisini aşılamak, kayak sporunun  yaygınlaşması ve gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflediklerini ifade etti.

Bunun yanında kulubümüz bünyesinde farklı branş dallarında da çalışmalar yapılması planlanmakta olduğunu ifade eden Bölge Müdürümüz, bu tür sosyal etkinlikleri her zaman desteklediklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bölge Müdürümüz, bu tarz ziyaretlerin kurumlar arası iletişim ve iş birliklerine katkı sağladığını belirterek şehre en iyi hizmetin birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak verilebileceğini söyledi.

Misafirperverliği için Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay'a teşekkür eden Birdal Öztürk ise Kurumlar arası gerçekleştirilecek çeşitli projelerin paydaşı olabileceklerini belirtti.

Ziyaret, iyi niyet temennileriyle son buldu.Yazdır