16.04.2022
Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay’dan Ardahan Oman İşletme Müdürlüğüne Ziyaret

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı için Ardahan'da bulunan Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, Ardahan Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret ederek inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay başkanlığında İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Suat Ataş, İşletme Müdürü Ömür Temür ve İşletme Şeflerinin katılımıyla 2022 yılı program ve hedefleri değerlendirmek üzere toplantı yapıldı.

Damga yaparken meşçerenin silvikültürel ihtiyaçlarına göre müdahale yapılması, ağaçları kestikten sonra pazarlamanın dikkate alınması ve en değerli üründen olacak şekilde boylama yapılması gerektiği hususlarına değinen Bölge Müdürümüz, üretim sezonu öncesi damga, nakliye yönetmeliği, koruma konuları ve gelecek nesillere sağlıklı ormanlar bırakabilmek  için dikkat edilmesi gereken konulardaki bilgi ve tecrübelerini aktardı.

Toplantı, Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay'ın 2022 yılı programlarının hiçbir aksaklığa sebebiyet verilmeden gerçekleştirilmesi ve belirtilen eksikliklerin en kısa sürede giderilmesi konularında verdiği talimatlarla sona erdi.


Yazdır