22.04.2022
2022 Yılı Program ve Hedefler Değerlendirildi

Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Etüt Proje Başmühendisi ve Orman Fidanlık Müdürünün katılımıyla Yaşar Öztaş Eğitim Merkezinde 2022 yılı tüm faaliyet ve gerçekleşmelerin değerlendirilmesi ile ilgi toplantı yapıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay;

“Genel Müdürlüğümüzün program hedefleri doğrultusunda Bölgemiz ormanlarını daha iyi korumak, geliştirmek ve ormancılık hizmetlerini sürdürebilir bir şekilde yürütmek üzere hazırlanmış olan bütçe programlarının gerçekleşmesinde her kademede çalışan personelin özverili çalışması önem arz etmektedir.

Piyasa taleplerine ve standardizasyona uygun çalışarak müşteri memnuniyetine öncelik vereceğiz.

Yangın sezonundan önce koruma makinalarının (dozer, greyder, ekskavatör, kepçe, arazöz ) revizyon bakımlarının yapılması ve bütün makinaların faal hale getirilmesi sağlanmalıdır.

Başta kendimiz olmak üzere mesai saatlerine, sonra mahiyetimizde arkadaşların mesailerinin takibi, kontörlü, giyim kuşamı, devlet memuru vakarına uygun olacak resmi elbise ile kendimizi değil 183 yıllık bir kurumu temsil ediyoruz" dedi.

2022 yılı program ve hedeflerin değerlendirildiği toplantıda, her İşletme Müdürü kendi birimiyle ilgili çalışmaların son durumunu, ay ve yıl sonu hedeflerini aktardı. Şube Müdürleri ise kendi birimi ile ilgili konularda değerlendirme yaptı. 2022 yılı faaliyetleri gerçekleştirilirken karşılaşılan sorunlar ve eksiklikler değerlendirilerek tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Ardından genel değerlendirme yapılarak yıl sonu hedeflerine ulaşabilmek için alınması gereken önlemler görüşüldü. 

​Toplantı, Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay'ın 2022 yılı işlerin ve programların hiçbir aksaklığa sebebiyet verilmeden zamanında yapılması ve belirtilen eksikliklerin en kısa sürede giderilmesi konularında tüm birimlere verdiği talimatlarla sona erdi.Yazdır