15.06.2022
Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay’dan Şenkaya Oman İşletme Müdürlüğüne Ziyaret

​Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, Şenkaya Orman İşletme Müdürlüğünde yürütülen orman yol yapım çalışmaları ile tensil sahalarını yerinde inceledi. 

Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Bulut ve İşletme Pazarlama Şube Müdürü Suat Ataş beraberliğinde Şenkaya Orman İşletme Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette İşletme Müdürü Korkmaz Dursun tarafından karşılanarak İşletme Müdürlüğünün sorumluluk alanında yürütülen çalışmaların güncel durumları hakkında bilgiler aldı. 

Sahada yürütülen çalışmaları denetlemek için tabii tensil çalışmalarına konu edilen bölmeler ile yapımı devam eden inşaat ve orman yollarını gezen Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, yürütülen çalışmaların son durumları hakkında işletme şeflerinden bilgiler alarak talimatlarını aktardı. 

İncelemelerini tamamlayan Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, orman varlığının genç ve sağlıklı olarak büyümesi için bakım yapılması gerektiğini, bu nedenle bakıma ihtiyaç duyulan sahalarda çalışmalar yapıldığını ifade ederek çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.


Yazdır