08.03.2022
Fedakâr Kadınlarımızın Gününü Kutladık

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Bölge Müdürlüğümüz Yaşar Öztaş Eğitim Merkezinde Kadınlar Gününe özel program gerçekleştirildi.

Programa Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Bulut, Basın ve İletişim Şube Müdürü Özden Tuyoğlu, İşletme Şefi Müslüm Akyüz ve Bölge Müdürlüğü merkezinde bulunan kadınlar katıldı.

Günün anlam ve önemine binaen konuşma yapan Bölge Müdürümüz Oktay Ayatay, " Sabrıyla, vefasıyla, cefakârlığıyla, şefkatiyle ve umutlarıyla her zaman hayatımızın lokomotifleri olan, ailenin ve toplumun temel direği, zor zamanlarda mücadele azmini hiç kaybetmeyen, İstiklal savaşımızda ve günümüzde her türlü mücadelede her zaman devletimizin, milletimizin yanında ve destekçisi olan Türk Kadınlarının ve hususiyle kutsal olarak vasıflandırdığımız tüm annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum" dedi.

Açılış konuşmasının ardından, programa katılan tüm kadınlara çiçek takdim edildi. Programa katılan davetli kadınlar, Bölge Müdürü Ayatay'ın ilgisinden mutlu olduklarını ifade ettiler.

​Başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere tüm kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Günü" kutlu olsun.Yazdır